Galvaniz Sac, Sandviç Panel, Kaynaklı Kabin ve Kaynaklı Konteyner - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Galvaniz Sac, Sandviç Panel, Kaynaklı Kabin ve Kaynaklı Konteyner

Prefabrik, Kabin imalatı yapan firmamız uluslararası bir öneme sahip olduğundan dolayı seri üretim yapmaktadır. Şekerpınar ve Gebze / Kocaeli 30.000 m² alan üzerinde 12.000 m² kapalı alan üzerinde üretim yapan firmamız Türkiye’nin değil dünyanın en büyük üreticilerindendir. Romanya ve Bulgaristan’da export alanlarına sahip olan firmamız ayrıca İstanbul ve İzmir’de showroom’lara sahiptir.

Prefabrik Ekmek büfeleri, askeri nöbet kulübeleri, soyunma kabini ve soyunma üniteleri, güvenlik noktaları, konut bekçi kulübeleri, depo kabinleri ve depo konteynerleri, kantin yapıları, bilet satış noktaları, otopark gişeleri ve otopark güvenlik kabinleri, WC duş üniteleri, parklardaki güvenlik noktaları, fuar bekçi kabinleri, plaj kabinleri gibi birçok alanda kullanılabilecek kabinleri üreten firmamız şantiyelerde kullanılmak üzere değişik amaçlara uygun kabinler ve konteynerler üretmektedir.

Maksimum Prefabrik müşteri memnuniye ilkeli olarak çalışan ve üretimini bu standartlara dayanarak ayakta tutan Prefabrik TV, size uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri sunmayı hedef olarak bilir. Galvaniz sacdan sandwich (sandviç) panel kabinlere, kaynaklı kabin ve konteynerlere kadar üretim gerçekleştiren firmamız, yıllık 55.000 m² konteyner, 30.000 m² sandwich (sandviç) panel kabin, 40.000 m² polyester kabin üretimine sahiptir.


Prefabrik Bu alternatif üreticiler ile kıyaslanmayacak bir rakam olmasıyla beraber şirketimizin ne kadar köklü ve güçlü bir firma olduğununda altını çizmektedir. Şantiye gibi ağır işçilik ve hassasiyet gereken noktalarda kalıcı ve uzun ömürlü kabinleri dayanıklı kılabilmek için mühendislerimiz tarafından ağırlık ve darbe testlerine tabi tutulan kabin ve konteynerler, yük testinede tabi tutularak bölgedeki doğal şartlarda oluşacak hasar ve doğal problemlerin önüne geçilmesi sağlanır. İleri düzey kalite anlayışına ve imkanlara sahip firmamızda tasarımlar özel ekibimiz tarafından yapıldıktan sonra, müşteri istek ve öneri analizleri göz önüne alınır. Standartta olan beklentilerin çıkarttığı portföye göre tasarımlar çıkartılır. Prefabrik Rengarenk ve cıvıl cıvıl şehir mobilyaları olarak kullanabileceğiniz kabinleri şantiye ortamındada kullanabilirsiniz.

Prefabrik Ortama ve doğaya saygılı, görüntü kirliliği yaratmayan, çağdaş kent anlayışına uygun kabinler, fiyatlarıylada sizlerin bütçesini sarsmaz. Toplu üretim gereken durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şayet tek bir birey iseniz ve ticari anlamda bir kabin sahibi olmak istiyorsanız sizleri showroom’larımıza bekliyoruz. Prefabrik Şehir içinde her noktaya uygunluk sağlayabilecek ve şık dekoratif yapıya sahip kabinleri işletmeniz için en iyi şekilde kullanabilir ve memnuniyet garantisiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Galvaniz Sac, Sandviç Panel, Kaynaklı Kabin ve Kaynaklı Konteyner

QR Code ile Galvaniz Sac, Sandviç Panel, Kaynaklı Kabin ve Kaynaklı Konteyner

Galvaniz Sac, Sandviç Panel, Kaynaklı Kabin ve Kaynaklı Konteyner

Galvaniz Sac, Sandviç Panel, Kaynaklı Kabin ve Kaynaklı Konteyner

Yorum YazınGalvaniz Sac, Sandviç Panel, Kaynaklı Kabin ve Kaynaklı Konteyner

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim