Sac, - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Galvaniz Sac, Sandviç Panel, Kaynaklı Kabin ve Kaynaklı Konteyner


Prefabrik, Kabin imalatı yapan firmamız uluslararası bir öneme sahip olduğundan dolayı seri üretim yapmaktadır. Şekerpınar ve Gebze / Kocaeli 30.000 m² alan üzerinde 12.000 m² kapalı alan üzerinde üretim yapan firmamız Türkiye’nin değil dünyanın en büyük üreticilerindendir. Romanya ve Bulgaristan’da export alanlarına sahip olan firmamız ayrıca İstanbul ve İzmir’de showroom’lara sahiptir.

Prefabrik Ekmek büfeleri, askeri nöbet kulübeleri, soyunma kabini ve soyunma üniteleri, güvenlik noktaları, konut bekçi kulübeleri, depo kabinleri ve depo konteynerleri, kantin yapıları, bilet satış noktaları, otopark gişeleri ve otopark güvenlik kabinleri, WC duş üniteleri, parklardaki güvenlik noktaları, fuar bekçi kabinleri, plaj kabinleri gibi birçok alanda kullanılabilecek kabinleri üreten firmamız şantiyelerde kullanılmak üzere değişik amaçlara uygun kabinler ve konteynerler üretmektedir.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim