Türkiye Prefabrik Birliği - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Türkiye Prefabrik Birliği

Türkiye Prefabrik Beton/Betonarme Yapı ve Elemanı Üreten Kuruluş Mensupları Birliği, kısa adı ile Türkiye Prefabrik Birliği, prefabrikasyon alanında deneyimli prefabrik ev fiyatları 20 kuruluşun bir araya gelmesi ile 16 Aralık 1984 tarihinde kurulmuştur ve merkezi Ankara’dadır.

Birliğin amacı, Türkiye’de prefabrikasyonu tanıtmak prefabrik ev fiyatları ve yaygınlaştırmak, prefabrikasyonun teknolojik altyapısını oluşturmak, mesleki ilerleme ve dayanışmayı sağlamak suretiyle üyelerinin teknik ve ekonomik gelişmelerini ulusal çıkarlar doğrultusunda yönlendirmektir.


Türkiye Prefabrik Birliği’nin en önemli çalışma alanlarından birisi üyelerinin denetlenmesidir. Birlik prefabrik ev fiyatları üyeleri her yıl düzenli olarak bağımsız denetçiler tarafından TPB Bağımsız Kalite Denetim ve Güvence Sistemi çerçevesinde denetlenmekte ve belgelenmektedir. Kalite prefabrik ev fiyatları konusunda gösterilen bu hassasiyetin önemi son Bingöl depreminde bir kez daha kanıtlanmıştır. Birlik üyesi iki firmanın Bingöl’deki yapıları (ki bir firmanın yapıları 5 katlı 26 bloktan oluşmaktadır) depremde hiçbir hasar görmemiştir.

Türkiye Prefabrik Birliği

QR Code ile Türkiye Prefabrik Birliği

Yorumlar

  • ALACALI İNŞAAT A.Ş , 20 Mart 2014 - 20:40

    Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Rönesans İnşaat’ın Gabon Libreville prefabrik konut projesi teknik kadrosu,…

Yorum YazınTürkiye Prefabrik Birliği

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim