Prefabrik Teknik Özellikler - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik Teknik Özellikler

Prefabrik konutlar 1.derece deprem bölgesi , 80 kg/m2 kar yükü , 102 km/h rüzgar hızı,1. derce prefabrik ev fiyatları deprem şartları ve 3. iklim bölgesi esas alınarak ona göre statik hesapları yapılmakta olup, bu değerler bölgenin yerine göre değişiklikler göstermektedir. Bu yapılar dolu panel, kapalı panel, pencereli panel ve vasistaslı panel olarak 4 değişik prefabrik ev fiyatları panelden oluşan yapılardir. İstenilen her plana uygulanabilen bu yapıların imalat kalemleride arzu edilen şekilde tasarlanabilir.

TEMEL
İstenilen ölçülerdeki bina planına prefabrik ev fiyatları göre zemin betonu düzgün bir şekilde prefabrik ev fiyatları kodunda hazırlanmalıdır. ( Deprem bölgele rinde Radya temel yapılmalı ) Bina, zemin betona çelik dübel veya ankrajlarla tarafımızca sağlamlaştırılmaktadır.

ÇATI
Kutu profillerden çatı makası ve ahşap aşıklardan teşkil çatı üzerine trapez kesitli galvaniz sac levhalar veya ondülin levhalar kaplanmaktadır. Yağmur dereleri ve saçak ile çatı tamamlanmaktadir. ( İsteğe bağlı olarak, farkı ödenmek suretiyle shingle da yapılabilmektedir.)

İÇ VE DIŞ DUVARLAR
İç ve dış duvarlarda 8x1250x2500 mm ebatlarında çift taraflı çimento yonga levha ( betopan ) kullanılmakta, ısı yalıtımı için 40 mm kalınlığında polistren köpüğün ( d: 16 kg / m3 ) prefabrik ev fiyatları preslenmesiyle olusturulan panellerdir.

TAŞIYICI SİSTEM
Özel büküm DKP sactan teşkil, özel kolon ve bağlantı profilleriyle elde edilen sistemde tüm bağlantılar vida ve civata ile sağlanmaktadır.


TAVAN KAPLAMASI VE ISI İZOLASYONU
12,5mm kalınlığında alcıpan levhalarla kaplama yapılıp, ısı izolasyonu 80 mm kalınlığında cam yünü ile sağlanır.

İC VE DIŞ KAPILAR
İç kapılar metal kasalı olup, çift taraflı mdf pres kaplama prefabrik ev fiyatları Amerikan göbekli kapılar olup 80×200 ölçülerindedir. Dış kapı ise prefabrikler için özel üretilen çelik kapıdır.

PENCERE DOĞRALAMARI
Tüm pencere doğramalari PVC olup 100×120 ölçülerinde, Vasistaslar, 40×60 ölçülerindedir, Camlar 4+9+4 mm ısı camdır. istege bagli olarak ölçülerde degisiklik yapilabilmektedir.

SIHHİ TESİSAT
Temiz su tesisatı PPRC borularla sıva üstü, pis su tesisatı PVC borularla temel aşamasında kullanılmaktadır.

ELEKTRİK TESİSATI
Elektrik tesisati PVC kablo kanalları içe-isinde antigron kablolarla sıva üstü veya sıva altı uygulanmak tadır.

BOYA
Dış metal yüzeyler çift kat astar ve sentetik yağlı boya ile,Dış betopan akrilik prefabrik ev fiyatları dış cephe boyası iç duvarlar ve tavanlar plastik boya ile boyanmakta olup, Duvarların birleşim detaylarına mastik çekilmektedir. ( İsteğe bağlı olarak, farkı ödenmek suretiyle Amerkan siding de yapılabilmektedir.)

Prefabrik Teknik Özellikler

QR Code ile Prefabrik Teknik Özellikler

Yorumlar

Yorum YazınPrefabrik Teknik Özellikler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim