Prefabrik evlerde oturanların görüşleri - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik evlerde oturanların görüşleri

Prefabrik evlerin ekonomik, pratik ve sevimli olduğu söyleniyor. Peki bu avantajlı evlerde yaşayanlar ne düşünüyor? Mustafa Buket Çifti Bakırlıdere’deki Kirazlıyayla Köyü’nde oturuyor. 7 yıl önce evlenmişler. İlk yuvaları 180 metrekarelik iki katlı, sarı bir prefabrik ev olmuş. 70 bin YTL’ye prefabrik ev fiyatları mal etmişler. Onlar bu kullanışlı mekânın değerini yaşadıkça anlayanlardan. Devamını sizden bekliyoruz.


Değerli prefabrik ev fiyatları okurlarımız sizde o değerli prefabrik ev fiyatları yorumlarınızı lütfen konu altına yazarak bizleri mutlu edip diğer prefabrik arıyan üyelerimize yardımcı olabilirsiniz. Herkezden yorum bekliyoruz.

Prefabrik evlerde oturanların görüşleri

QR Code ile Prefabrik evlerde oturanların görüşleri

Yorumlar

  • admin , 01 Nisan 2010 - 19:02

    süper

  • şükran , 27 Haziran 2011 - 11:42

    kırcanlar prefabriğe bir ev siparişi verdim.vermez olaydım.en geç bir ay içinde teslim edileceği söylenen ev zamanında teslim edilmediği gibi ilgililer çok ilgisiz.adeta taksitli< iş yapıyorlar.bir gün bir klapı daha sonraki gün diğer kapıyı takıyorlar.camın birini bir hafta ,diğerini daha sonraki haftaya,dış kaplaması da öyle.sürekli araıyorusz ama bir sonuç alamıyoruz.paranın 12 bin telesini nakit 20 bin telesini kredi kartıyla çektiler.ödeme kesinleştiği için ilgilenmiyorlar .oturduğumuz evi boşaltmak zorunda kalmıştık.şu anda kapısı ve camı olmayan prefabrik evde eşyalarımız perişan halde,bizler otelde..anlayın ve prefabrik evin öyle kolay ve kısa zamanda bitirileceği yalanına sakın inanmayın.

Yorum YazınPrefabrik evlerde oturanların görüşleri

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim