Prefabrik Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Binanın yaklaşık kullanım süresi nedir?
Prefabrik binalımızda kullanılan ana malzeme Betopan’dır. Dış doğa şartlarına karşı 50 yıl garantlidir. Bina taşıyıcı sistemi ve dış doğa ile irtibatlı bütün metal aksamı galvaniz yapılarak paslanması geciktirilir. Prefabrik binanın ortalama ömrü 30-40 yıl arasındadır.

Prefabrik konutlar sadece yazlık amaçlı mıdır?
Prefabrik konutlar 4 mevsim kullanıma olanak sağlayacak bir yalıtım sistemi ile donatılmıştır. Her iklim şartlarına uygun bina üretilebilmektedir. Yapıların kurulacağı yerin iklim özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

En fazla kaç katlı yapılabilir?
Tek katlı veya iki katlı olarak yapılabilmektedir.

Betonarme bir binanın üzerine de yapılabilir mi?
Sadece tek katlı betonarme binaların üzerine yapılabilmektedir. Alttaki binanın sağlam ve düz bir tavan zeminine sahip olması gerekmektedir.


İstediğimiz plan ve dış görünüşte bina yaptırılabilir mi?
Prefabrik yapı sistemine uygun olduğu sürece istediğin boyut ve planlarda yapılabilir.

Prefabrik konut ortalama kaç gün içerisinde teslim edilir?
Seçmiş olduğunuz binanın metrekaresi ve fabrika yoğunluğuna bağlı olmakla beraber ortalama 100 m2 tek katlı bir konut 5-7 iş günü içerisinde teslim edilir. Ortalama 4-5 içerisinde de montajı tamamlanır.

Prefabrik binaların nakliyesini hangi araçlarla yapabilir?
Prefabrik binaların nakliyesi; kamyon, tır, gemi, tren veya kargo uçakları ile yapılmaktadır.Ortalama 7m ahşap kaslı bir kamyon 90m2 prefabrik bina malzemesi alır.Ortalama toplam ağırlık 7-9 ton arasında değişir.

Prefabrik konutlar depreme dayanıklı mıdır?
Prefabrik konutlar deprem konutları olarak ortaya çıktıkları unutulmamalıdır. Betonarme bir binaya göre çok daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden dolayı deprem anında esner fakat yıkılmaz.

Prefabrik konutlar sökülüp tekrar farklı bir yere kurulabilir mi?
Söküm ve tekrar montaj ücreti ödenmek koşuluyla istediğiniz zaman, konutlarımızı farklı bir yere tekrar montaj yapılabilir.

Prefabrik Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

QR Code ile Prefabrik Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Prefabrik Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Prefabrik Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yorum YazınPrefabrik Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim