Satılık 2. El Prefabrik Ev - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Satılık 2. El Prefabrik Ev

İkinci el satılık prefabrik evler prefabrik şirketlerinin 2el prafibrik evleri bulamıya bilirsiniz sahibinden satılık 2.el prefabrik ev bulmanız fiyat ve uygun olması için sizin için avantajdır. sahibinden.com satılık 2el prefabrik evler diye arama yapabilir veya diğer ilan sitelerinden internet sahibinden satılık az kullanılmış prefabrik ev diye arama yapabilirsiniz.


2. El prefabrik evler montajı sizin için sorun olabilir prefabrik ustası tutmanız yani prefabrik yapı lardan anlayan usta ekip ile kısa zamanda taşıma ve montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz ıkıncı el prefabrik alırken dikkat etmeniz fiyatları çok uygun olması orta fiyatın üstünde ise zarar uraya bilirsiniz nakliyet ve montaja verdiğiniz paralar sizi palıya gelir oysa sıfır yaptırırsanız vadeli ödeme seçeneği ve firmanın verdiği prerfabrik ev garantisi sizi mutlu edecektir.

Satılık 2. El Prefabrik Ev

QR Code ile Satılık 2. El Prefabrik Ev

Yorumlar

  • eyup yavuz , 07 Temmuz 2011 - 16:14

    2. el 2 katlı prafabrık ev arıyorum dıs gorunum olrak amerıkan tıpı 2kat toplam 200 m kare cıvarı

  • ismet sarıcı , 31 Ekim 2012 - 21:30

    değerli üretici kardeşime.
    benim 2.adet 80.metrekare bakıcı binasına 1.adet.120. metrekarelik idare bainasına. ve 3600.metrekare büyüklüğünde 7.metre yükseklik 28. metre genişliğinde olmak üzere prafabrik çelik konikrüyosundan oluşan konutlara açilen ihtiyaçım var bu konunda bir fiat gönderirseniz sevinir selamlar sunarım(yapıların PERSPEKTİF görünümleri ile iç görünümlerini ayrıca isterim.

Yorum YazınSatılık 2. El Prefabrik Ev

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim