Hazır Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Satış Fiyatları, Satılık Evler - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Hazır Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Satış Fiyatları, Satılık Evler

prefabrik evlerin en önemli özelliklerinden biri betonarme evlerden daha ucuz ve daha makul fiyatlara maledilip müşteriye satılmasıdır. Türkiye’de son 10 yıda özellikle Marmara depreminden sonra rağbet görmeye başlayan prefabrik evler konut sektöründeki rekabetinde artmasıyla fiyatları daha da cazip hale getirmeye başladı. Ancak bu kaliteden ödün verilmesine sebep olduğu gibi hazır prefabrik evlerin fiyatlarınıda aşağıya çekmeye başlamıştır. Beton panel ile üretimi yapılan ve çelik konstrüksiyona sahip olmayan 100 metrekarelik bir prefabrik evin maliyeti metrekarede prefabrik ev fiyatları 200 YTL gibi bir rakamdan başlamaktadır.

Bu fiyat talep doğrultusunda üretici firmaya göre yukarı doğru çıkabilmektedir.


Hızlı montajı, ekonomik ve şık görüntüleriyle prefabrik evler ses ve ısı yalıtımlarında diğer binalara göre avantajlıdırlar. prefabrik evler kurulacağı bölgenin iklim ve deprem gibi çevre faktörlerine göre değişiklik göserebilmektedir. Diğer betonarme yapılarda uygulanan dekorasyon tekniklerinin tamamı prefabrik yapılardada kullanılmaktadır. Beton panelli, çelik konstrüksiyona sahip olmayan prefabrik evler in ömrü kullanılan malzeme ve yapılış tekniğine bağlı olarak 30 ile 50 yıl arasında değişebilmektedir.

Bu prefabrik ev fiyatları nıda beraberinde ucuza getirmektedir. prefabrik evler TV çelik konstrüksiyon ve beton panel yerine fibercement kullandığı için prefabrik ev ömrü, minimum 3 katına, maksimum ömürlük kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Deniz seviyesinde bağıl neme sahip bir doğa şartında bulunan prefabrik evlerin ömürleride hemen hemen aynı özelliği göstermektedir. Prefabrik evlerin istenildiğinde taşınabilmesi tercih sebeplerin en büyük olanıdır.

Hazır Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Satış Fiyatları, Satılık Evler

QR Code ile Hazır Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Satış Fiyatları, Satılık Evler

Yorumlar

  • Karmod Prefabrik , 17 Ağustos 2015 - 16:34

    Mimar ve mühendisler kontrolünde özenle hazırlanan tek katlı hazır ev ve daha fazlası için

Yorum YazınHazır Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Satış Fiyatları, Satılık Evler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim