Prefabrik Ufak Trend Ev - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik Ufak Trend Ev

Ekranda Seattle Home Fuarı’nda geç Şubat idi FabCab ilk ev, açık mutfak ile 538 metrekarelik ev, oturma alanı, yatak odası, banyo, hakkında 85.000 $ fiyatı içindir.


Yerel ve kaynaklı sürdürülebilir Douglas Fir, düşük VOC boya ve yüzey ve su verimli fikstür ve bileşenleri hasat ile hangi Seattle Home Show model inşa edilmiş malzemelerdir.


FabCab’s show model, Lutron aydınlatma kontrolleri, Ramblewood cooktop, Raydoor sıcak su ısıtıcı on-demand kapı, bambu döşeme, Takagi sürgülü Kirei paneller, Flor halı karo içerir Toto banyo armatürleri, Vetrazzo sayaçları ve Yolo boyalar.
Boyutu sunuluyor büyük FabCabs küçük FabCabs, orta FabCabs için 450-600 metre kare için 300-450 metre kare, 600 + ‘dan feet kare değişir. Sitemi ziyaret FabCab resmi web sitesi daha fazla bilgi almak için.

Prefabrik Ufak Trend Ev

QR Code ile Prefabrik Ufak Trend Ev

Yorumlar

  • Leyla Akkan , 20 Mart 2014 - 21:01

    Ufak bi prefabrik alip karsimdaki bos araziye koycam,icini de dosicemkacak huzur hatti icinelindekinin kiymetini kaybetmeden anlamiomussn!

Yorum YazınPrefabrik Ufak Trend Ev

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim