Prefabrik planları - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik planları

İç ve dış duvarları prefabrik ev fiyatları betopan arası strafor panolu izoleli veya dışı çelik sac panel, içi suntalam arası izoleli panellerden imal Konut, Ofis, Yatakhane,Yemekhane, WC-Banyo, Motel, Misafirhane,Dağ evi, Sağlık ocağı, Revir, depo olarak kullanılabilecek Tek veya Çift katlı binalar..


27 m2 ‘den 140 m2 alana kadar konutların planları.

1- DIŞ VE İÇ DUVAR PANOLARI: Duvarlar 8x1250x2500 mm ebatlarında çift taraflı    çimentolu yonga   levhadır.Pres yapılarak panellerde yük taşıma özelliği sağlanır.Isı yalıtımı için 40 mm kalınlığında polistren sert köpük kullanılır.Isı iletim kat sayısı K:0.64

2- DUVAR BİLEŞİMİ:Bileşim elemanları özel U ve H profilleri DKP sac malzemeden büküle
rek özel kenet sisteme ile birleştirilir.Kenarlarda radius  oluştuğundan terleme sonucu paslanma olmaz.

3- KAPILAR  : Dış kapılar Çelik doğramadan 90 x 200 cm ölçülerindedir.İç kapılar 80 x 200 cm ölçülerindedir. İç kapılar metal kasalı olup kanatları çift taraflı mdf pres kaplamadır.

4-  PENCERELER     :Özel şekillendirilmiş prefabrik ev fiyatları PVC doğrama olup 120 x 100 cm ölçülerindedir. Vasistalar PVC doğrama olup 50 x 50 cm ölçülerindedir. Camlar 4 mm camdır.

5- TAŞIYICI KONSTRÜKSİYON  : Çatı makası kutu profillerden ve  DKP sac olan özel profillerden imal edilir. Bina boyunca her 125 cm’de bir çelik makas vardır.Kolonlar DKP sac özel profil.Aşıklar ahşap.Bağlantılar cıvata ve somun ile sağlanır. Defalarca sökülüp kurulabilir.

6-TAVAN KAPLAMASI VE İZOLASYON :Tavan kaplaması olarak 12 mm kalınlığında
alçıpan levha kullanılır.Tavan izolasyonu prefabrik ev fiyatları 80 mm kalınlığında cam yünü ile sağlanır.Tavan bileşimi makasları altına kaynatılan DKP sac malzemeden bükülerek ezme  yapılır.Alçıpan bileşim elemanları elektro static boyalı alüminyum malzemeden imal edilmiştir.
Tavan ısı iletim kat sayısı K:0.49 kcal/m2 hc’dir.

7- ÇATI KAPLAMASI  :Ahşap aşıklar üzerine ondülin plastik contalı çivilerle çakılır.Bina etrafına 20 cm genişliğinde DKP sacdan bükülmüş saçak vardır.Çatıya profil malzemeden deprem diyagoneline atılmaktadır.PVC- yağmur dereleri ve inişleri takılmaktadır.

8- BOYA  : Dış metal yüzeyler çift kat astar, çift kat sentetik yağlı boya ile boyanır.Dış beton akrilik dış cephe boyası ile boyanır.İç duvarlar ve tavanlar plastik boya ile boyanır.Dış duvar bileşim detaylarına mastic çekilmektedir.Kullanılan boya markası SAFRAN’dır.

9- ELEKTRİK TESİSATI:Tüm tesisat prefabrik ev fiyatları TSE’li PVC kablo kanalı ile dışardan döşenir.Anahtar ve prizler VİKO markadır.Aydınlatma PELSAN TMS armatürdür.(Elektrik panosu ve sayaçyoktur.)

10- SIHHI TESİSATI :Temizsu tesisatı PVC esaslı SARAL marka beyaz boru sıva üstü yapılır.
Pissu tesisatı PVC esaslı SARAL marka borudur.Vitrifiyeler ve aksesuarlar TSE’li malzemedir.
Pissu ve temizsu tesisatı 1 m bina dışına çıkartılıp bırakılır.Su sayacı konulmaz müşteriye aittir.

Prefabrik planları

QR Code ile Prefabrik planları

Prefabrik planları

Prefabrik planları

Yorum YazınPrefabrik planları

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim