Prefabrik evler fiyatları - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik evler fiyatları

Prefabrik ev fiyatları evlerin modeli, genişliği ve üretici firmalara göre farklılıklar göstermektedir. Ayrıca beton evlerden daha ucuzdurlar. Son zamanlarda konut sektöründeki rekabetten dolayı da Prefabrik ev fiyatları ekonomik hale gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları kullanılan malzemeler, çelik konstrüksiyon ve duvar yapılarına göre de fiyatlarında farklılıklar olabiliyor.


Ayrıca Prefabrik ev fiyatları yaptırmadan önce gereken tüm detaylı bilgileri almalısınız. Seçeceğiniz ev modeli önemlidir. Bir prefabrik evin fiyatı ortalama olarak 100 metre kare evin fiyatı 25 – 50 BİN TL arasındadır.

Eğer çift katlı dubleks yada villa isterseniz bunlarda 30-80 bin TL arasında değişiyor. Bu Prefabrik ev fiyatları kesin değil ortalamadır.

üreticisine göre değişmektedir. Prefabrik ev fiyatları betonarme yapılara göre çok daha ucuza gelmektedir.

Prefabrik evler fiyatları

QR Code ile Prefabrik evler fiyatları

Yorumlar

  • ÜMMÜGÜLSÜM ÜNAL , 07 Mart 2011 - 22:24

    Evler harika yalnız fiyatlar hakınnda bilgi almamız mümkün olabilir mi
    ya da konuyla ilgili katolog

  • ALP TANYEL , 15 Mart 2011 - 16:26

    izmir cevresinde yazlık kısımlarında düşündüğüm dubleks 100 veya110 m2 bir evin maliyetini lütfen tarafıma bildirirseniz memnun olurum teşekkür ederim.

Yorum YazınPrefabrik evler fiyatları

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim