Prefabrik Dubleks Dublex Konutlar - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik Dubleks Dublex Konutlar

Prefabrik ev fiyatları prefabrike yapılarda iç ve dış cephe kaplamasına yönelik yeni çözümler bulma düşüncesi insanoğlunu sürekli arayışa sevketmiş ve bu konuda çok farklı ürünler geliştirilmiştir. 1990 yılı öncesinde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan asbestli çimento levha üretiminin, asbestin yasaklanması sebebiyle sona ermesi, Prefabrik ev fiyatları asbestli çimento levha üreticilerini alternatif ürün yaratma konusunda araştırmaya yönlendirmiştir.

Bu çalışmalar sonucunda iki temel ürün grubu ortaya çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi sentetik elyaflı çimento esaslı ürünler, diğeri ise fibercement ürünlerdir.


Her ne kadar asbest değilse bile sonuç olarak sentetik olan ve insan sağlığı üzerinde uzun vadede ne gibi sonuçlar doğuracağı Prefabrik ev fiyatları biilimsel olarak kanıtlanmamış elyaflar yerine tamamen doğal elyaf olan selüloz elyafı, çimento ve öğütülmüş silis kumu karışımından elde edilen fibercement ürünler özellikle iç ve dış cephe kaplamasında kullanılan düz levha üretiminde daha fazla tercih edilmiştir.

Sentetik elyaflı ürünler ise daha ziyade presli çatı elemanı olarak uygulama alanı bulmaktadır. Genelde gelişmiş ülkelerin (Amerika, Kanada, Japonya v.b.) Prefabrik / prefabrike yapı sanayiinde kullandığı fibercement doğal çimento levhaların Türkiye’de holding şirketlerimizden olan Prefabrik ev fiyatları tarafından ilk defa üretilmesi; ülkemize teknoloji, Yapı sektörümüze kalite, ekonomi ve estetik getirmiştir. HEKİM YAPI A.Ş.‘nin üretimi olan HEKiMBOARD, TURKSIDING ve FIBERCEMENTLAM markalı ürünler tüm dünyada kullanılan fibercement teknolojisiyle Türkiye’de sadece HEKİM YAPI A.Ş. Adapazarı – Hendek tesislerinde üretilmektedir.

Prefabrik Dubleks Dublex Konutlar

QR Code ile Prefabrik Dubleks Dublex Konutlar

Prefabrik Dubleks Dublex Konutlar

Prefabrik Dubleks Dublex Konutlar

Yorum YazınPrefabrik Dubleks Dublex Konutlar

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim