Özel prefabrik evler - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Özel prefabrik evler

Modül konfigürasyonları, kat planları, malzeme ve detayları müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilir. – Modül konfigürasyonları, kat planları, Malzeme ve hakkinda bilgi ihtiyaçlarını karşılamak Musteri Click özelleştirilmiş olabilir.
Beş standart planları da mevcuttur.Bes standart planları mevcuttur ayrıca.
Modüller önceden yüklenmiş iç ve dış yüzey, döşeme, aletleri, pencereler, kapılar ve demirbaşlar dahil. – Modüller demirbaşlar Dahil önceden yüklenmiş İÇ VE DIŞ yüzey, Döşeme, aletleri, pencereler, kapılar ve. (Bu evler bölümden kitleri) değildir. (Ayşe evleri) parçalar kitleri olmadığı görülmüştür.

Yeşil tasarım ve malzeme uzun vadeli sürdürülebilirlik, Yapısal İzolasyonlu Paneller (yudum) için geri dönüştürülmüş çelik çerçeveler, FSC-sertifikalı ahşap, düşük VOC Green Seal boya, parlak zemin ısıtma ve güneş panelleri yer alıyor.

Yeşil Tasarım ve Malzeme panelleri Panelleri (yudumluyor İzoleli Dahil Geri Çelik çerçeveler Click Uzun vadeli sürdürülebilirlik, Yapısal), FSC-sertifikalı Ahşap, düşük VOC Green Seal boya, Parlak zemin isitma ve Güneş. Merkezi fabrika üretim enerji verimliliği ve inşaat atıkları en aza indirir. Merkezi fabrika Üretim verimli Enerji ve Atik en aza indirir inşaat.

Özel prefabrik evler

QR Code ile Özel prefabrik evler

Yorumlar

  • akme_rte@hotmail.com , 17 Mart 2014 - 17:25

    Okul bahçelerine prefabrik sınıflar kurulması, “imkanı olan” velilere “çocuğunuzu özel okula gönderin” mesajı verilmesinin bir başka şekli.

  • Yapı Vitrini , 14 Nisan 2014 - 18:11

    bu aralar mialar basın açıklamasına özel fotolar ekliyorlar gibi …akçakale ,sason.olsun olsun güzel

  • akme_rte@hotmail.com , 02 Haziran 2014 - 17:24

    deprem olmuş.korkan bayanlar bizim villamız prefabrik yani depremde zarar görmeyen özel malzemelerle yapılan en pahalısından.gelin buraya.

Yorum YazınÖzel prefabrik evler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim