Elif prefabrik - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Elif prefabrik

Elif prefabrik ev fiyatları 1997 yılında Gebze-Kocaeli’nde kurulmuştur. Firmamz Prefabrik ev fiyatları Konut, Şantiye binalar, konteyner ve Çelik konstrüksiyon sahasında 900 m2 kapalı alan ve 2000 m2 açık alanda faaliyet göstermektedir.


Elif prefabrik ev fiyatları ilkeli kadrosuyla; dinamik Türkiye’nin büyüyen sektöründe kaliteli ve güvenli hizmetin öncüsüdür. Hedefimize ulaşmak için, teknoloji ve ekipmanlarımızı gelişen ve hızla değişen çağa göre yenilemeyi prefabrik ev fiyatları amaç edindik. Daima prefabrik ev fiyatları en iyiyi, en güzeli ve en yüksek kaliteyi yakalamak; amacımızdır, hedefimizdir.

Firma olarak, eşya insan ile değer kazanacağından prefabrik ev fiyatları “önce insan” ilkesinden hareket etmekteyiz. İnsanımızı mutlu etmek için; gücümüzün yettiği kadarıyla eşyaya şekil vermeye çalışyoruz.

Elif prefabrik

QR Code ile Elif prefabrik

Yorumlar

  • elif günday , 06 Mayıs 2014 - 21:59

    ikea van’da prefabrik evler kursa, cadirdan cok daha korunakli olurdu.ikea icin hic zor biraey degil bu.

  • Caner Bulut , 21 Mayıs 2014 - 15:40

    Elif Prefabrik Kurumsal web sitesi çalışmalarımız başladı. – Argenova Teknoloji via

Yorum YazınElif prefabrik

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim