Villa Resimleri & Villa Modelleri - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Villa Resimleri & Villa Modelleri

prefabrik villalar standart olarak çelik ev yani çelik konutlar, dubleks ev ve villa ayrıca tek katlı konutlar olmak üzere üç standart çeşittir. Çelik evler yani çelik konutlar birden fazla kata ve daha fazla gereksinime ihtiyaç duyduklarından daha teferruatlı çelik konstrüksiyon ile üretilirler.

Dubleks konutlar ise adındanda anlaşıldığı üzere dubleks villa veya dubleks ev çeşitleridir. Bu kategori altına Tripleks yapılarda girmektedir. prefabrik ve Tripleks yapılar ultra lüks villa çeşitleridir. Yazlık ve kışlık olarak kullanılacağı gibi daima kullanım içinde idealdir. Yoksa rüyamı? dedirtecek kadar ek özelliklere sahip tripleks villalar minimum 2 kata maksimum 4 kata sahip çelik evlerdir. Tek katlı konutlar ise yine adından anlaşıldığı üzere tek kata sahip yapılardır.


Günlük her kullanıma uygun ve hayata entegre olan bu ev çeşitleri daha çok müstakil bir yapıya sahip olduklarından kırsal kesimlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Alan olaraksa metre² cinsinden, 29 metre²’den başlarlar ve standartta 160 metre²’ye kadar giderler. Ek özellikler ve istekleriniz harici bu yapılarda prefabrike yapılardır. Yukarıdan referans olan bazı müşterilerimizin villa resimlerine gözatabilirsiniz.

Villa modellerinin sınır tanımadığı prefabrik biz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca istekleriniz veya zevklerinize hitap edecek gereksinimleriniz var ise veya kalabalık bir aile olarak daha fazla sayıda odaya, banyoya, tuvalete ihtiyacınız olabilir. Bunlar hakkındada detaylı analizlerinizi bizlere aktarabilirsiniz. Hazırladığınız bir projeniz varsa ve danışmak istiyorsanızda bizimle irtibata geçerek size yardım etmemizi sağlayabilirsiniz. prefabrik TV kaliteyi uygun fiyatlara, sizleri hayallerinize ulaştırır.

Villa Resimleri & Villa Modelleri

QR Code ile Villa Resimleri & Villa Modelleri

Yorumlar

  • Aydın çelik kapı , 17 Mart 2014 - 16:57

    Bir çırpıda 1000 villa inşa ettiler Foto Galeri Haberi resimleri Samanyolu Haber

Yorum YazınVilla Resimleri & Villa Modelleri

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim