Prefabrike Konut Fiyatları, Toplu Konut ve Bağ Ev Fiyatları - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrike Konut Fiyatları, Toplu Konut ve Bağ Ev Fiyatları

Prefabrik 17 Ağustos 1999 depremi ülkemiz insanları için büyük bir kayıba yol açmıştı. Daha eski bir teknoloji olan prefabrike konutlar bu dönemde insanların ufkunu açtı ve belkide milyonlarca insanımız bu dönemde prefabrike konutlar nedir? hangi amaçla veya hangi teknolojiyle üretilir? gibi soruları ve cevapları öğrendi.

Bu bizim için bir kayıp sayılsada o dönemde onlarca hatta yüze yakın dünya ülkesindeki kentleşme yapıları prefabrike konutlardan oluşmaktaydı. Bu dönemde de aynı sektörde olan Prefabrik TV firması 1989 yılından bu yana Türkiye ekonomisine ve kentleşmesine gerek birey olarak gerekse Prefabrik ticari olarak büyük katkılarda bulunmaktan büyük haz duymuştur. 20 yıla yakın süredir bu sektörde bu işi en iyi yapan dünya liderleri arasında bulunan ve uluslar arası bir öneme sahip Prefabrik TV, prefabrik konut üretimine en yüksek ve en son teknoloji ile devam etmektedir.

Bunlardan en yenisi kaynaksız yapı teknolojisi olan civatalama sistemi ile çelik konstrüksiyon ve kaplama oluşturulmasıdır. Şuan ülkemizde sadece tarafımızdan üretilen ve geliştirilen bu sistem ile prefabrike konutları oluşturan taşıyıcı sistem profillerinin kaynak ile değil civata ve somun ile kurulmasından oluşmaktadır. Kullanılan civata ve somunlama sistemi bilinenin aksine farklı bir sistem oluşturduğundan detayları için sizleri showroom’larımıza bekliyoruz.


Kesinlikle paslanmayan ve deforme olmayan bu çelik konstrüksiyon yapı üzerine kaplama ve giydirme yapılarak prefabrike konutlar üretilir. Kullanılan diğer bir önemli teknoloji ise fibercement ile kaplama yapılması, böylece yangın faktörünü sıfıra indirmek, demonte özelliği sayesinde prefabrik konutun minimum zarara tabi tutulması ve gelecekteki değişikliklerde prefabrik konutların zarar görmesini ve masraf çıkartmasını sıfıra indirmektir. Prefabrik Kullanılan diğer bir teknoloji ses ve ısı yalıtımını %99 oranında azaltarak ömür boyu aradığınız huzuru ve keyifi size sunmaktır.

Prefabrik, Apartman dairelerinin ve yeri gelirse müstakil olan kendi evinizin vermediği sessizliği ve huzuru bulacaksınız. Ahşap konutlar bu sebeple daha az seçilirler fakat prefabrike konutların ahşap kaplama seçenekleriyle, zevklerinize uygun hale getirilebilirler. Kaplama görünüş ve renkleri tamamen sizin zevkleriniz doğrultusunda olmaktadır. Prefabrik Ahşap konut gibi yanıcı ve yıllara meydan gösteremeyen nitelikte olmayıp, çok daha ileri düzey bir teknoloji ile donatılmıştır. Kullanılan tüm sarf malzemeler ISO ve TSE standartlarında belgeli, hammaddeleri ise DIN standartlarında sertifikalıdır.

Prefabrike Konut Fiyatları, Toplu Konut ve Bağ Ev Fiyatları

QR Code ile Prefabrike Konut Fiyatları, Toplu Konut ve Bağ Ev Fiyatları

Yorumlar

  • EmlakHaberleri.Com , 18 Mart 2014 - 13:39

    bingöl genç konutları. ilk perde-çerçeve monolitik çözüm katlı konut prefabrike uygulaması… yıl 1988… prefabrik evler

Yorum YazınPrefabrike Konut Fiyatları, Toplu Konut ve Bağ Ev Fiyatları

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim