Prefabrik ucuz evler - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik ucuz evler

Prefabrik ev fiyatları konut sektöründe yaşanan hızlı büyümeyle ilgili görüşlerini belirten Akademi Prefabrik Genel Müdürü Soner Kurnaz, sektörün son 5 yılda hızlı tırmanışa geçtiğini, özellikle 2 yıldır altın çağını Prefabrik ev fiyatları yaşadığını belirtti. Türkiye’de yeni olması sebebiyle insanların konuya biraz çekingen ve tedirgin bakış açısıyla yaklaştıklarını belirten Kurnaz, “Müşterilerimiz Prefabrik ev fiyatları önce güvenlikle ilgili sorular soruyorlar. Halbuki prefabrik konutların betonarme konutlardan güvenlik hususunda pek bir farkı yok.


Evlerin belirli standartlara Prefabrik ev fiyatları göre inşa edilmesi gerekir. Ayrıca temel madde çeliktir” dedi. Prefabrik konutların oldukça güvenli, pratik ve modern yapılar olması sebebiyle artık bir tercih nedeni sayılması gerektiğinin altını çizen Kurnaz, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Deprem, fırtına, sel gibi doğal afetler yaşayan ABD, Çin, Japonya gibi ülkelerde büyük rağbet gören prefabrik evlerin güvenliği tartışılmazdır. Hem Prefabrik ev fiyatları ucuz, hem de güvenli olması sebebiyle ülkemizde de yoğun talep görmeye Prefabrik ev fiyatları başladı.”
Prefabrik konutlara yapılan yatırımların hiçbir zaman kayıp Prefabrik ev fiyatları olmadığına değinen Kurnaz, “Normal konutların 80 yıl garantisi varken, prefabrik evlerin 100 yıldan fazla ömrü var. Ayrıca istediğiniz zaman tekrar söküp yeniden montaj etme şansınız var. Diğer evlerde bu gibi bir şansınız olmaz” diye konuştu.

Bugüne dek çok sayıda konut yaptıklarını ve hiçbir şikayet almadıklarından dolayı mutlu olduklarını belirten Kurnaz, bütün bunların yanı sıra bir takım Prefabrik ev fiyatları sosyal projelere de katıldıklarını belirtti. Kurnaz, “Bolu depreminden sonra bazı konutları yardım amaçlı yaptık. Ayrıca şehit aileleri için evler, çok sayıda okul ve kreşi de ülkemiz insanının hizmetine sunduk” dedi. Şu anda özellikle ABD’da yaygın olarak kullanılan modüler çelik yapıların artık Türkiye’de de rağbet gördüğünü belirten Kurnaz, bu evlerin
çevre dostu olduğunu, kullanılan malzemelerin ısı ve enerji kaybını önlediğini bildirdi.

Türkiye’de yaklaşık 20 yıldır var olan prefabrik sektörü son 10 yılda hızlı bir ivme yakaladı. İnşaat sektöründe yaşanan hareketlilik yerli-yabancı konut projelerinin Prefabrik ev fiyatları yanı sıra, son dönemdeki “büyük İstanbul depremi” haberleri prefabrik firmalarının iştahını kabarttı. Halen 50’den fazla firma özellikle Marmara, Trakya, Karadeniz ve İç Anadolu gibi bölgelerde oluşan talep için çalışıyor. Prefabrik konutlar, ucuz ve pratik şekilde inşa edilmeleri sebebiyle de tercih ediliyor.

Prefabrik ucuz evler

QR Code ile Prefabrik ucuz evler

Yorumlar

 • Prefabrik Evler , 17 Mart 2014 - 17:30

  En Ucuz Prefabrik Ev Fiyat ve Modelleri

 • ASİL YAPI PREFABRİK , 18 Mart 2014 - 13:12

  EN UCUZ FİYAT, EN KALİTELİ ÜRÜN İÇİN SADECE ASİL YAPI PREFABRİK

 • yasin , 20 Mart 2014 - 20:54

  en ucuz prefabrik bizde: ADANA İÇİNDE TEK VE İKİ KATLI YAPILARIN ÜZERİNE VEYA SIFIRDAN SU BASMANLI OLARAK HER ŞE…

 • ASİL YAPI PREFABRİK , 26 Nisan 2014 - 18:27

  EN ŞIK YAPILAR EN UCUZ FİYATLA SADECE ASİL YAPI PREFABRİK

Yorum YazınPrefabrik ucuz evler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim