2013 Prefabrik Ev Fiyatları - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

2013 Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik sektörü eskiden çok ilgi gören bir sektör değildi ancak teknolojinin gelişmesi ve depremlerin artmasıyla ilgi görmeye başladı. Özellikle ülkemizde olan bu ilgi artışının sebebi 1999 depreminden kaynaklanmaktadır. Depremde evini kaybeden insanların kalacakları bir yere ihtiyaçları vardı ancak bu acil olmalıydı. Onların imdadına prefabrik çözümler yetişti. Konaklamalarını sağlamaları için, 15 gün gibi kısa bir sürede yapılan prefabrik evler yapıldı. Prefabrik evler yapıldıkları kalite ve büyüklüğe göre yapım süreleri değişiyor. Eğer 1 katlı yapılırsa 15 gün içerisinde, 1’den fazla katlı yapılırsa 45 gün içerisinde yapılıyor ve teslim ediliyor. Prefabrik ev fiyatları minimum 25 bin TL’den başlıyor. Prefabrikler tek katlı, dubleks, yazlık, villa ve apartman şeklinde yapılabiliyor.


Prefabrik ev fiyatları 68 metrekare 2+1 evler için 18 bin 500 TL.
Prefabrik ev fiyatları 155 metrekare dubleks evler için 55 bin TL.
Prefabrik ev fiyatları 98 metrekare tek katlı bir ev için 30 bin TL.
Prefabrik evler normal betona göre 14 kat daha hafif. Bu tarz evler, depreme karşı güvenli olması nedeni ile tercih ediliyor. En fazla talebin Karadeniz’den geldiği prefabrik evlerin maliyetinin diğer konutlara göre düşük olması, gelen talepleri arttırıyor.

2013 Prefabrik Ev Fiyatları ile iligli görseller

2013 Prefabrik Ev Fiyatları

QR Code ile 2013 Prefabrik Ev Fiyatları

Yorumlar

 • Huseyin Kara , 26 Nisan 2013 - 16:33

  Merhabalar,

  Turkiye de prefabrik villa ve ev modellerini incelemekteyim, ki bir secim yapilmasi gerekiliyor. Konya ilinde Cihanbeyli’ye guzel bir model bakmaktayiz. Sizin sitenizde guzel yapimlar gordum, ozellikle yeni sezon koleksiyonunuz cok begeniyorum, lakin tam neler var sizde bunu goremedim.
  Sizlerden ricam bana katalogunusu gonderirmisiniz viyat listesi ile beraberinde, bizde inceleme firsatini elde edelim.

  Simdiden tesekkurlerimi iletiyorum,
  selamlar

  Huseyin Kara

Yorum Yazın2013 Prefabrik Ev Fiyatları

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim