2013 Türkiye Prefabrik Fuarı - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

2013 Türkiye Prefabrik Fuarı

2.Prefabrik fuarı kapsamında düzenlenecek çekiliş sonucunda bir kişi Türkiye’nin prefabrik uzmanı şirketlerinden Villa Yapı ‘dan prefabrik ev sahibi olacak. Demos Fuarcılık ve Villa Yapı ortaklığında gerçekleştirilen bu organizasyona fuara giriş yapan herkes katılabilecek. Villa Yapı ‘nın 40m2 hazır konutu Prefabrik Fuarı ‘nın son gününde, noter huzurunda yapılacak çekilişle talihlisini bulacak.

Demos Fuarcılık Genel Müdürü Hüseyin Arslan; “Depremlerin son dönemlerde sıklıkla yaşandığını belirterek, organizasyonunu gerçekleştirdikleri fuarın, Türk ve yabancı firmalar tarafından yoğun ilgi göreceğine inandıklarını söyledi.
İnşaat sektörünün devlerinin prefabrik fuarında buluşacağını ifade eden Arslan, bu sene ziyaretçilerimize ev kazanma şansı da sunuyoruz. Fuara giriş yaptıktan sonra çekiliş için kayıt yaptıran ziyaretçilerimiz fuarın son günü gerçekleşecek çekilişe katılarak mustakil bi rev sahibi olabilecek.Ayrıca online davetiye için de www.demosfuar.com.tr adresini ziyaret edebilirler ” dedi.

2013 Türkiye Prefabrik Fuarı ile iligli görseller

2013 Türkiye Prefabrik Fuarı

QR Code ile 2013 Türkiye Prefabrik Fuarı

Yorumlar

  • .elephant woman. , 17 Mart 2014 - 17:10

    ahaha ifade özgürlüğünün yılmaz bekçisi Türkiye, Ermeni Soykırımı’yla ilgili Perinçek kararı hk. İHAM’a çağrı yapmış.

  • Seyahat Özgürlüğü , 20 Mart 2014 - 20:54

    Türkiye’de dijital reklam yatırımları 2013′te yaklaşık yüzde 25 büyüdü

Yorum Yazın2013 Türkiye Prefabrik Fuarı

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim