Modüler Yapı, Estetik Görünüm, Mobil Yapı, Poliüretan Panelli Konteyner - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Modüler Yapı, Estetik Görünüm, Mobil Yapı, Poliüretan Panelli Konteyner

Ortalama olarak standart boyutlara sahip olan güvenlik konteyneri, standart dışı üretimede izin verirler. Örneğin 1.2 metre x 1.2 metre gibi boyutlardan başlayan prefabrik kabinler 5 metre x 9 metreye kadar Prefabrik ev fiyatları boyutlara sahiptirler. İstenildiği taktirde kaplama tipi değiştirebilir ve fibercement yapıya çevrilir.


Çelik taşıyıcı kasası ve çelik profil yan duvarları ile size yıllarca kullanım sağlarlar. Yükseklikleri 2.4 metre ile 2.6 metre arasında değişen güvenlik ve bekçi konteynerleri ihtiyacınıza uygun bir biçimde dizayn edilmiştir. Özel yanmaz ve korumalı elektrik prizleri, bu prizlerin ve lambaların kontrolünü sağlayan arıza kontrollü sigortalar sizi herdaim elektrik arızalarından korumaya yardımcı olur. Modern, şık ve dekoratif olmasının yanında ayrıca rengarenk modelleri mevcuttur. Cam renklerinden, kırılmaz, darbelere dayanıklı, yıpranmaz kapılara kadar birçok özelliği içinde bulabileceğiniz güvenlik ve bekçi konteynerleri size uzun yıllar hizmet verecek prefabrike yapılardır.

Prefabrik ev fiyatları
TV firması tarafından üretilen modüler ve şık bekçi ve güvenlik konteyner yapıları için TSE sertifikaları ve ISO normlarına uygun standartlık belgeleride bulunmaktadır. Prefabrik ev fiyatları konteyneri oluşturan tüm malzemeler ayrıca DIN standartlarına uygun olarak üretilmekte ve birleştirilmektedir. Taşıma ve nakliyesi oldukça kolay, daha sonraki yer değiştirmelerde masrafsız ve sıkıntısız hallolur. Size ek hiçbir ücret ödetmez, maddi hiçbir külfiyete neden olmaz. Dilerseniz kolayca demonte edilebilir yada kaldırılıp başka bir noktaya konulabilir.

Büyük çaptaki güvenlik konteynerleri, bekçi kulübeleri için tuvatet ve WC çözümleride mevcuttur. Dilerseniz mutfak tezgahı ve evye koyabileceğiniz, havalandırma ve klima ekleyebileceğiniz prefabrik konteynerler size her ortamdan her kullanma koşulunu sağlar. Ortalama 1.5 m²’den 45 m²’ye kadar size dar ve geniş alanlı, havadar ve bol hacimli ortamlar yaratır. Gürültü ve ses kirliliğini minimize edebilmek için özel yalıtıma sahip olan prefabrik konteynerler ayrıca ısı yalıtımınıda maksimum tutarak, güvenlik veya bekçi personelini rahat tutar.

Ortam içinde sıkılmaz, fiziksel olarak yorgunluk hissi oluşturmaz. Farklı cephelere farklı yalıtımlı cam imkanı sağlanan güvenlik konteyneri ve bekçi kulübeleri, koyu renkli camlarada istenirse sahip olabilir. Buda prefabrik konteynerin amacına ulaşmasına katkıda bulunabilir. Değişik çatı kaplamalarına dahil edilebilecek güvenlik konteynerinizi dilerseniz çift veya üç odalı olarakta kullanabilirsiniz. Büyük çaptaki istekleriniz ve çoklu noktaya hitap edecek güvenlik denetleme konteynerleri detayları için tarafımızla iletişime geçerek isteklerinizi ve arzularınızı iletebilirsiniz. İstanbul ve İzmir’deki showroom’larımıza gelerek standart modellerimiz yakından görebilir, yaptıracağınız güvenlik konteyneri veya bekçi kulübesini değişik standartlara sokabilirsiniz. Prefabrik TV ile iletişime geçebilmek için ana menülerden herhangi birisini tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Modüler Yapı, Estetik Görünüm, Mobil Yapı, Poliüretan Panelli Konteyner

QR Code ile Modüler Yapı, Estetik Görünüm, Mobil Yapı, Poliüretan Panelli Konteyner

Yorumlar

Yorum YazınModüler Yapı, Estetik Görünüm, Mobil Yapı, Poliüretan Panelli Konteyner

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim