Modüler Polyester Kabin Üretimi ve Modüler Polyester Kabin Sanayi - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Modüler Polyester Kabin Üretimi ve Modüler Polyester Kabin Sanayi

Yıllık 40,000 metre² polyester kabin üretimine sahip olan Prefabrik TV, toplam olarak 30,000 metre² alan üzerinde 14,000 metre²’lik kapalı alanda seri kabin üretimi yapmaktadır. Uluslararası niteliğe sahip olan ve dünyanın öncü kuruluşlarından birisi olan Prefabrik TV, her türde polyester kabin üretimi yapabilmektedir.


Alternatif kabin imalatı yapan firmalara göre farklı tarz ve isteklere cevap verebilmek amacıyla şehir mobilyaları üretimide yapan tarafımız, her amaca uygun kabin üretimi gerçekleştirmektedir. Prefabrik Kabin ses ve ısı izolasyonu cam elyaf takviyeli sert poliüretan köpük ile sağlandığı gibi ayrıca çift taraflı oto camı ile izolasyon tam anlamıyla sağlanmış olur. Kapı ve pencere sistemleri tamamen PVC ve alüminyum doğrama olmaktadır.

Prefabrik Standart üretimdeki sınıflara göre belli standartlardaki ürünler üzerinde tek tip olarak gelmektedir. Örneğin alacığınız modüler WC yada duş kabin sistemi için alafranga veya alaturka taş, aynalar, havalandırma fanı, lavabo, su bataryaları, sifon standart olarak kabin üzerinde gelmektedir. Aynı şekilde kabin elektrik tesisatıda TSE belgeli birinci sınıf malzemeler ile gelmektedir. Kabin aydınlatması, kabin içerisindeki havalandırma fanı, kabin kısa devre korumalı elektrik şalter, yine kabin içerisinde bulunan elektrik prizleri standart üretimde polyester WC, duş kabin üzerinde gelmektedir.

Prefabrik Endüstriyel tasarımı, şık görünümü sosyal tesis yapıları içerisinde kullanım uygunluğunu sağladığı gibi, geniş ferah mekanı, ergonomik ve demonte yapısıylada hayatınıza kolaylık katar.

Modüler Polyester Kabin Üretimi ve Modüler Polyester Kabin Sanayi

QR Code ile Modüler Polyester Kabin Üretimi ve Modüler Polyester Kabin Sanayi

Yorumlar

Yorum YazınModüler Polyester Kabin Üretimi ve Modüler Polyester Kabin Sanayi

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim