Ahşap Prefabrik Yapılar - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Ahşap Prefabrik Yapılar

Ahşap malzemenin kullanıldığı bu harika görünüşlü prefabrik ev fiyatları, Fransa’da faaliyet gösteren Olgga Mimarlık tasarımı bir yapı.

Yaklaşık 70 metrekare alana sahip olan bu prefabrik yapı iki adet konteyner mimarisinin uygulandığı prefabrik modül kullanılarak inşa edilmiş.


Birbirinin prefabrik ev fiyatları üzerine oturtularak 2 katlı yaşam alanı sunan yapı herhangi bir temele ihtiyaç duymadan kurulabilmekte. Dayanak noktalarından biri ise gayet estetik bir görüntü sağlayan kütükler vasıtasıyla oluşturulmuş.

Olgga Mimarlık, bu hoş prefabrik yapıyı tasarlarken enerji sarfiyatı ve çevre konusuna da önem veriyor. Çatıda kullanılan güneş enerjisi sistemi ile sıcak su ihtiyacı karşılanırken, ahşap malzemenin kullanıldığı yalıtım teknikleriyle de evin enerji sarfiyatı düzenlenmiş. Yağmur suyunu toplama düzeneği ise prefabrik ev fiyatları tuvaleti ve bahçe bakımı için gerekli suyun bir kısmını topluyor. Evin opsiyonları arasında yeşil çatı kurulumu da bulunmakta.

Ahşap Prefabrik Yapılar

QR Code ile Ahşap Prefabrik Yapılar

Yorumlar

Yorum YazınAhşap Prefabrik Yapılar

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim