Prefabrik ofis - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik ofis

Karmod Prefabrik ev fiyatları 80 kg/m2 kar yükü, 90 Km/saat rüzgar hızı, 1. derece deprem şartları ve 3. iklim bölgesi esas alınarak üretilmektir.


Dış Ve İç Duvar Panoları
İç ve dış duvarlar 8X1250X2500 mm ebatlarında çift taraflı çimentolu yonga levha (betopan) dır. Isı yalıtımı için 44 mm kalınlığında polistiren sert köpük kullanılır. 82 mm kalınlığında Prefabrik ev fiyatları köpük müşteri tercihli uygulamamızdır. Isı iletim kat sayısı 44 mm polistiren köpük için K:0.64 kcal/m2 hc’dir.

Prefabrik ofis

Çimentolu Yonga Levha Nedir?
Hammaddesi çimento ve çam ağacıdır. Prefabrik ev fiyatları değildir. İnşaat çimentosu ve malzemeyi hafifletmek için çam ağacının kabukları soyulduktan sonra yongalanarak harmanlanmasından oluşan bir yapı malzemesidir. Su ve nemden etkilenmez.  Alev almaz. B1 sınıfı (B1 DIN 4102 Part 1) yanmazlık belgesine sahiptir.

Birleşim elemanları olan özel U ve H malzemeler paslanmaz galvanizden bükülerek özel kenet sistemi ile birleştirilir. Kenarlarda radius oluştuğundan terleme sonucu paslanma olmaz.
Kapılar
Dış kapılar çelik doğramalardan imal Prefabrik ev fiyatları edilir ve 90X200 cm ölçülerindedir. İç kapılar metal kasalı olup kanatları çift taraflı mdf pres kaplamalardan imal edilir ve 80X200 ölçülerindedir. Dış kapılarda silindirik özellikli, iç kapılarda gömme özellikli KALE kilitler kullanılmaktadır.

Prefabrik ofis

QR Code ile Prefabrik ofis

Prefabrik ofis

Prefabrik ofis

Yorum Yazın



Prefabrik ofis

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim