Konteyner Tipleri Özellikleri - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Konteyner Tipleri Özellikleri

DUVARLAR : Dış duvarların dış yüzeylerinde 35 mm hadve derinliğinde 0.80 mm kalınlığında DKP trapez sac,ısı izolasyonu olarak iç ve dış duvarlarda 40 mm kalınlığında expanded polistren köpük (10/12kg/m3), kullanılmaktadır.

ÇATI KAPLAMASI : 27 mm hadve derinliğinde, 0.55 mm kalınlığında Trapez kesitli galvenize sac olup, yağmur suları köşe kolonları vasıtayla tahliye edilmektedir.

TAVAN KAPLAMASI : Isı izolasyonu olarak 80mm kalınlığında cam yünü, tavan kaplaması olarak PVC lambiri kullanılmaktadır.

KAPILAR : Kapı kasaları çelik olup dış kapılar izolasyonlu metal kapı,İç kapılar ahşap MDF-kontrapres kapıdır.Dış kapı ebatları 800X 1950 mm

PENCERELER : Pencere doğramaları PVC esaslı olup 4mm tek cam takılmaktadır. Pencere ebatları 90/110cm olup isteğe göre değişebilir..Yalıtımsız ünitelerde havalandırma için alüminyum panjur veya aspiratör kullanılmaktadır.


TABAN : Yatay profiller üzerine monte edilen 16 mm kalınlığında çimentolu yonga levhalar Üzerine zemin kaplaması olarak marley (300X300X1.6 mm üzeri folyo kaplı)kullanılmaktadır.

SIHHİ TESİSATLAR : Tesisatlar sıvı altı yapılır.Temiz su boruları FIRAT markadır.Çay ocağı KROM çelik evyedir. Lavabo lar DOĞVİT marka klozet ler DOĞVİT markadır.”

ELEKTRİK TESİSATI :Elektrik tesisatı gizli olarak sıva altı yapılır. Kablolar HES marka olup sigortalar SIEMENS OTOMAT kullanılır.Prizler 2×2,5 luk , Aydınlatma 2×1,5 luk kablo kullanılır.Anahtar ve prizler VİKO markadır.Her odada bir anahtar , bir prizi, birde telefon prizi vardır.Konteynerlere Split Klima için elektrik tesisat çekilecektir.

BOYA : Konteynerlerin dış yüzeyine çift kat endüstriyel astar , çift kat endüstriyel yağlı boya tatbik edilmektedir.

BOYUTLAR : Konteynerler 1. tip olarak 3.00 X 7.00 X 2.6 2. tip Konteynerler 2.40 X 6.00 X 2,6

KALDIRMA SİSTEMİ : Köşelerde gizli olarak monte edilmiş mapa demirlerine eşit mesafeli çelik halatların kilitlerle bağlanması ile yükleme işlemi yapılmaktadır.Wc , duş konteynerleri galveniz sactan yalıtımsız olarak üretilebildiği gibi yalıtımlı olarakta imal edilebilmektedir .Konteynerler isteğe bağlı olarak iki veya çok katlı üretilebilmektedir.

Konteyner Tipleri Özellikleri

QR Code ile Konteyner Tipleri Özellikleri

Konteyner Tipleri Özellikleri

Konteyner Tipleri Özellikleri

Yorum YazınKonteyner Tipleri Özellikleri

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim