Çelik Konstrüksiyon Proje ve Mimari Çizim - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Çelik Konstrüksiyon Proje ve Mimari Çizim

Prefabrik Neden hafif çelik konut? diye sorulduğunda cevapların kesin tahminlerinide zaten biliyoruzdur. Temel anlamda çelik daha dayanıklı ve betonarme yapılara göre daha hafiftir. Lüks değil betonarme konutlara göre çok daha ucuzdur ve inşaat aşamaları daha erken biter. Maliyet konusunda kazanılan avantajların yanında ek olarak çok daha uzun ömürlülük kazanılmış, yıllarca kullanılabilir bir konut sahibi olmuş olursunuz.

Estetik ve avrupa standartlarındadır. Derme çatma, standart tip projelerden farklı, çağdaş anlayışa zıt bir estetiğe sahip değildir. Kentleşmenin en önemli kavramlarından bi tanesidir. Proje ve mimari çizim aşamaları tamamen bilgisayar ortamında tecrübeli ve deneyimli kadro tarafından yapıldığı için piyasadaki müteahhit firmalar gibi ek gelire neden olacak yada kendi lehlerine çevrilecek aşamalara sahip değildir.

Prefabrik Dijital ortamda hazırlanan bu yapının tüm malzemeleri tam teşekküllü ve profesyonel makinalarda çıktığı için milimetre değil mikron ölçüde şaşma şansına sahip değildir. Depreme dayanıklılık garantisi bu sebeple verilmektedir. Esner, sallanır fakat yıkılma şansı yoktur. Önceden zemin analizleri için verilen beton detaylarından sonra, bu zemin betona bağlanan çelik konut, bu sebeple topraktan ayrılmaz. Prefabrik Çelik konstrüksiyon yapı sistemi, inşaat sektörüne hız, güven ve işlevsellik kattığı için çok daha az maliyetlere sahiptir. Farklı çelik çatı sistemlerine, kaplama sistemlerine ve demonte özelliğine sahip olduğundan avantajlıdır. Ekolojik özelliği sayesinde doğaya zarar veren hiçbir katkı maddesi içermez.


Prefabrik Fibercement kaplama sayesinde asbest içerikli değildir, insan sağlığınada zarar veren hiçbir maddeyi barındırmaz, bulundurmaz, üretim aşamasında hiçbir asbest içerikli malzeme kullanılmaz. Çelik yapı sistemleri kullanımında 11nci sırada yer alan Türkiye, avrupa ülkeleri arasında 3ncü sırada yer almaktadır. Fakat en büyük inşaat sektörüne sahip ülkemizde %5 gibi küçük bir rakamına tekabül eden prefabrik çelik konstrüksiyon yapıların kullanımının pek bilinen yada gelişmiş bir teknik olduğu söylenemez. Küçük yapılardan çok büyük yapılara kadar her türlü üretimin gerçekleşebilmesi sebebiyle şanslı sayılan ülkemizde hala gerçekten büyük sayılabilecek yapılar betonarme olarak yapılmaktadır.

Prefabrik Çelik, madde özelliği itibariyle dayanıklı, esnek, sünek, hafif ve homojen bir maddedir. Kendisinden kütlece fazla olan birçok yükü ve ağırlığı taşıyabilir, kırılmaz yapısı sayesinde esneme imkanına sahiptir. Bu sebeple gökdelen ve benzeri kule tipi projelerde kullanılan çelik konstrüksiyon yapılar, rüzgar gibi büyük bir ağırlığa sebep olan doğal olaylarada direnç göstermektedir. Seçilme sebeplerinin en başında pratik olmasının gelmesi ve Prefabrik TV’nin bunu kaynaksız yapı teknolojisi ile birleştirmesiyle küçük çapta konutlardada seçilme sebebi olmasına neden olmuştur. Toplumun en küçük grubu olan aileye hitap edecek prefabrik ev, prefabrik villa, prefabrik konut gibi hazır sistem yapılarda kullanılması için geliştirilen kaynaksız yapı teknolojisi, üretim aşamasından anahtar teslimatına kadar kesinlikle kaynak ve benzeri kalıcı bağlantı işlerine uğramaz. Paslanmaz somun ve civatalama sistemi ile ayakta duran çelik konutlar, gereki makas ve karkaslar sayesine birbirine kenetlenir, kırılma, yırtılma yapmaz. Yukarıdaki resimlerin üzerini tıkladığınızda sizde bu cimlenin anlamını anlayacaksınız. Sizi showroom’larımıza bekliyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Proje ve Mimari Çizim

QR Code ile Çelik Konstrüksiyon Proje ve Mimari Çizim

Yorumlar

  • ilan sitesi , 06 Nisan 2014 - 21:27

    GRG İNŞAAT Pimaş Siding, Mantolama,Dış Cephe Kaplama,Çelik konstrüksiyon, Şıngıl,Çatı kaplama , Pergule,Teras…

Yorum YazınÇelik Konstrüksiyon Proje ve Mimari Çizim

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim