Prefabrik Evlerin Dezavantajları Nelerdir? - Türkiye'nin en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrike Evler sitesi. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr

Prefabrik Evlerin Dezavantajları Nelerdir?

Prefabrik evlerin genel olarak bakıldığında yapı ve üretim bakımından iyi bir firmayla anlaşılırsa dezavantajı bulunmamaktadır. Prefabrik evler üretilirken tek bir firma ile muhatap olunuyor. Binanın kabasını (elektrik tesisat, sıhhi tesisat vs) tek firma üstleniyor. Gerek iklim şartları, ısı hesapları, gerekse deprem ve statik hesapları yere ve bölgeye göre yapılıyor. Her projede mimari çalışma yapılıp bölgesel şartlar göz önünde bulunduruluyor. Depreme karşı son teknolojiyle hafif malzemeden üretiliyor. Standart üretimle yapılıyor ve üretimin (imalat ve montaj ) her aşamasında kontrol edilebiliyor. Prefabrik yapılarla ilgili bir standart olmadığı için bilinçli firmalar tarafından uygulandığında ortaya doğru bir iş çıkıyor.

Ancak bünyelerinde bu hesap yöntemlerini yapacak teknik eleman bulundurmayan firmalar, yaptıkları üretimle ortaya kötü iş çıkartıp müşteriyi mağdur edebiliyorlar.Örneğin bir firmada yeterli derecede gelişmiş bir eleman yapısı yoksa binanın gerek elektrik tesisatı gerek ısı yalıtımı gibi önemli unsurlarda hata meydana gelebiliyor ve yapılan ev tüketiciye ek sorunlarla birlikte daha da pahalıya patlayabiliyor. Bu yüzden kaliteli ve iyi bir firmayla anlaşmak oldukça önem taşıyor.

Prefabrik Evlerin Dezavantajları Nelerdir? ile iligli görseller

Prefabrik Evlerin Dezavantajları Nelerdir?

QR Code ile Prefabrik Evlerin Dezavantajları Nelerdir?

Yorumlar

  • Prefabrik Evler , 18 Mart 2014 - 13:01

    Prefabrik Evlerin Planı Nasıl Çizilir? prefabrik evler

  • Prefabrik , 06 Nisan 2014 - 21:28

    Prefabrik Evlerin Tüm Genel Özellikleri

  • Prefabrik Evler , 05 Ekim 2015 - 12:42

    Lice’de ki evlerin çoğu prefabrik. Evler taranıyor. Kurşunlar bir duvardan girip diğerinden çıkıyor. Karahasan mh kimseye ulaşamıyorum şuan.

Yorum Yazın



Prefabrik Evlerin Dezavantajları Nelerdir?

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

PREFABRİK EVLER »

Sayfamızda, en uygun Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik Evler kategorilerine ulaşabileceğiniz gibi Türkiye'deki Prefabrik Firmalarının tamamına ulaşabileceksiniz. www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr DMCA.com Protection Status

PREFABRİK EV FİYATLARI »

» Resim Haritası
» Mobil Haritası
» Video Haritası
» XML
» RSS
» Site Haritası
» Arşiv
» İletişim